Gastronomia – menu

Dodaj VEGEdania do Twojego restauracyjnego menu

Moją pasja jest zdrowe vegeodżywianie – Twoją pasją jest gotowanie!

Ja mam wiedzę – Ty masz umiejętności!

Ja kocham opowiadać o pięknej podróży jaką jest żywienie – a Ty codziennie odbywasz ją w praktyce!

Ja chciałabym Ci pokazać nowe, prozdrowotne, kulinarne szlaki – Ty czujesz, że ich potrzebujesz!

Ja mam doświadczenie – i Ty masz doświadczenie!

Czy nie uważasz, że powinniśmy się spotkać?

Branża gastronomiczna w Polsce ciągle ewoluuje, rozkwita i zmienia kierunki. O kuchni w czasach powojennych śmiało można było powiedzieć, że wieprzem stała. Dzisiaj, po kilkuletnim romansie z amerykańskim burgerem, włoską pizzą i tureckim kebabem, chcemy zakochać się w lekkości jaką dają nam warzywa i owoce. Ludzie poszukują odpowiedzi na pytania skąd pochodzi żywność, jaki ma wpływ na nasze zdrowie i życie. Kuchnia wegańska, wegetariańska, ekologiczna, kuchnia oparta na niskoprzetworzonych produktach lub/i na produktów wytwarzanych zgodnie z tradycyjną recepturą staje się coraz bardziej popularna. Zachęcam Cię do umieszczenia potraw odpowiadających temu trendowi, a jeśli nie wiesz, od czego zacząć – sięgnij po telefon i zadzwoń pod numer 668 236 755.

Nasz klient pragnie na długo zachować młodość, piękno i zdrowie. Bezmięsne posiłki to droga do osiągnięcia tych celów. Nadszedł czas pokazać, że zdrowe jedzenie jest pyszne i potrafi zaskoczyć bogactwem smaków i zapachów.  

Zapraszam Cię na szkolenie, na którym poznasz roślinną kuchnię,
dzięki której dodasz do swojego menu dania, które będą spełniały oczekiwania Twoich klientów!

Co zyskasz dzięki szkoleniu „Restauracja dla każdego!”

  • Poznasz różnorodność produktów roślinnych dostępnych na rynku, ich właściwości odżywczych i kulinarnych
  • Otworzysz się na nową grupę klientów
  • Nauczysz sie podstawowych technik i zasad gotowania roślinnego
  • Zdobędziesz wiedzę na temat wyzwań diety roślinnej, jej korzyści zdrowotnych i środowiskowych oraz mitów z nią związanych
  • Zdobędziesz renomę nowoczesnej restauracji, która dba o dobro swoich gości
  • Rozwiniesz kreatywność i zyskasz umiejętność tworzenia smacznych i atrakcyjnych potraw roślinnych, dostosowanych do różnych okazji, preferencji i gustów swoich klientów
  • Zyskasz możliwość nawiązania kontaktu z innymi pasjonatami kuchni roślinnej, co pozwoli na wymianę doświadczeń, inspiracji, pomysłów i dalszy rozwój zawodowy.

Oferta szkolenia „Restauracja dla każdego!”

Szkolenie „Restauracja dla każdego” jest przeznaczone dla całego personelu restauracji, szczególnie dla osób zarządzających kuchnią, zaopatrzeniem i finansami. Szkolenie obejmuje:

  • 40 godzin zajęć praktycznych przeznaczonych na przygotowanie wybranych, zdrowych wegańskich dań
  • 10 godzin konsultacji, które możemy odbyć nawet po zakończeniu szkolenia
  • 5 godzin (minimum) wykładów związanych z roślinnym żywieniem

Co wyróżnia moje szkolenia?

Moje szkolenia to nie tylko teoria, ale przede wszystkim zajęcia PRAKTYCZNE.

Na tle konkurencji wyróżnia mnie w szczególności podejście do samego procesu kształcenia. Holistyczne podejście do organizmu przekładam na holistyczne podejście do Twojej restauracji.

Spójna i zdrowa wizja, która przejawia się w menu to efekt wiedzy i świadomości całego personelu restauracyjnego (od właścicieli, szefów kuchni, kucharzy, pomoce kuchenne i kelnerów). To właśnie synergia Waszego zespołu decyduje o sukcesie przedsięwzięcia, jakim jest wdrażanie vegańskich potraw.

Zdrowe żywienie naszych klientów jest także naszą wspólną, społecznie motywowaną sprawą. Dlatego wiedza, jak dobrze sprzedać zdrowe nawyki, musi być dostępne na każdym poziomie zarządzania restauracją.

Podstawą gastronomii są ludzie – inwestycja w ludzi, którzy dla Ciebie pracują – to najlepsza inwestycja! Podczas jednego szkolenia wykształcisz cały personel w kierunku zdrowego odżywiania, rozwiniesz swoją restaurację i otworzysz się na nowych klientów. Gwarantuję, że zyskasz klucz do serc wielu nowych gości Twojej restauracji, przemierzających zdrowe szlaki odżywiania.

Cena:

Cena szkolenia zależy od liczby uczestników i zakresu współpracy.

Ustalana jest bezpośrednio z klientem po zgłoszeniu chęci zakupu szkolenia.

Chcesz ustalić cenę i zakres szkolenia?

Chcesz poznać mnie bliżej?

Campbell Icon